Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Your Cart

Podmínky použití

Na našem webu je naším cílem zajistit, aby vaše nakupování bylo bezpečné, pohodlné a bezstarostné. Naše programy ochrany soukromí a zabezpečení zajišťují, že každá transakce provedená na našem webu je 100% bezpečná a zaručená.

Jaké informace shromažďujeme?

Typy osobních údajů, které od vás shromažďujeme, budou záviset na okolnostech shromažďování a na typu služby, kterou od nás požadujete. Pokud si například přejete koupit produkt z této webové stránky, můžeme shromažďovat údaje, jako je vaše jméno, adresa, dodací adresa a fakturační adresa , a další informace týkající se vašeho nákupu.
Jelikož jsme ze zákona povinni získat váš souhlas se shromažďováním „citlivých informací“, budeme předpokládat, že jste dali souhlas se shromažďováním všech informací, které jste nám poskytli k použití v souladu s tímto prohlášením, pokud nám to neřeknete v opačném případě.

Jak shromažďujeme informace Můžeme o vás shromažďovat osobní údaje při návštěvě našich webových stránek, když s námi jednáte prostřednictvím e -mailu, nebudeme shromažďovat žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu. Domníváme se, že váš souhlas je udělen, když vyplníte pole nezbytná k usnadnění transakce prostřednictvím této webové stránky.

Jak používáme vaše osobní údaje Vaše osobní údaje obecně shromažďujeme pro následující účely:
Abychom vám usnadnili přístup na naše webové stránky, produkty a služby Doručovat produkty, které jste si u nás objednali Hledat váš názor na naše produkty, služby, marketing a webové stránky.
Některé osobní údaje, které shromažďujeme, jsou nezbytné pro to, abychom mohli přesně identifikovat, kdo službu používá. Jiné typy osobních údajů, které shromažďujeme, nám pomáhají vytvořit si profil toho, kdo naši službu používá, což nám pomáhá nabízet produkty, které vyhovují potřebám uživatelů těchto webových stránek.

Sdělování osobních údajů třetím stranám Vaše osobní údaje můžeme poskytnout třetím stranám za účelem, pro který byly informace shromážděny, nebo za souvisejícími účely, například za účelem dokončení transakce vaším jménem nebo poskytnutí produktu, který jste zakoupili. Zapojujeme dodavatele třetích stran, aby pro nás prováděli služby, které zahrnují zpracování osobních údajů, které uchováváme. Aktuálně například najímáme dodavatele třetích stran:


Dodávejte produkty zakoupené z této webové stránky Poskytujte služby elektronického převodu prostředků, zpracování účtu kreditní karty a související služby V těchto situacích dodavatel třetí strany přísně nepoužívá žádné zakázané osobní údaje o vás, s výjimkou konkrétního účelu, pro který jsme dodali. Můžeme také poskytnout vaše osobní údaje různým orgánům činným v trestním řízení a vládám po celém světě za účelem bezpečnosti, cel a imigrace. Kromě výše uvedeného nebudeme bez vašeho souhlasu sdělovat vaše osobní údaje, ledaže by jejich zveřejnění bylo buď nutné k zabránění ohrožení života nebo zdraví, autorizované nebo vyžadované zákonem, přiměřeně nutné k prosazení zákona nebo nutné k vyšetřování podezřelé nezákonné činnosti.

Zabezpečení vašich osobních údajů Vaše osobní údaje budeme bezpečně uchovávat a nebudeme je obchodovat, pronajímat ani prodávat. Učiníme všechny přiměřené kroky, abychom zajistili zabezpečení všech informací, které o vás uchováváme. Osobní údaje mohou být uloženy jak elektronicky v našem počítačovém systému, tak všechny naše elektronické informace mohou chránit brány firewall, hesla, antivirový software a filtry e-mailů.
Řešení vašich obav Pokud si přejete získat přístup ke svým osobním údajům, máte stížnost na porušení soukromí nebo máte jakýkoli dotaz ohledně toho, jak jsou vaše osobní údaje shromažďovány nebo používány, předejte prosím svou žádost, stížnost nebo dotaz na níže uvedenou adresu. Na váš dotaz nebo stížnost odpovíme prostřednictvím e -mailu co nejdříve.


Změny tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů Toto prohlášení o ochraně osobních údajů můžeme změnit, jak se změní naše obchodní požadavky nebo zákony. Jakékoli změny tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů budou na našich stránkách aktualizovány, proto prosím tuto stránku navštěvujte pravidelně, abyste měli jistotu, že máte k dispozici naše nejaktuálnější prohlášení o ochraně osobních údajů.